SİPARİŞ TAKİP
MEDYA GALERİ
HABERLER
İLETİŞİM
Kurumsal
Ürünler
Satış Noktalarımız
   

Hakkımızda

Prs laboratuvarları Türkiye’de ilk defa yarı mineral moleküler yarı bitkisel formülasyonlar oluşturan son kullanıcıya maksimum faydayı hedefleyen Herbal Science Technology ile çalışan dermatoloji laboratuvarlarıdır. Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit ederek bu ürünlerin geliştirilmesini ve karşılamayı sağlamaktadır. Bu amaçla organik nebatiler, onarıcı ve tedavi edici bitki öz ve yağları, taze meyveler, doğal demir oksitli türk killeri, bitkisel boya pigmentleri, termal sular kullanarak ürün geliştiriyor ve piyasanın ihtiyacı doğrultusunda hammaddeleri sağlıyoruz.

Günümüzde hava kirliliğinin artışı, yaşam alanlarındaki iklimlendirme şartları, stresli yaşam, doğanın tahrip edilmesi gibi faktörler, hepimizi doğrudan ya da dolaylı etkiliyor. Bu etkileşim cildimizin hızlı yaşlanmasına lekelenmesine ya da saçımızın dökülmesinden kepeklenmesine kadar farklı farklı sorunlara yol açıyor. Yine bu sorunlar için doğa birçok alternatifleri ile çözüm için bize yol gösteriyor. İşte bu nedenle biz hareketimize “Doğadan Beklediğiniz Her şey” diyoruz

Gelişmiş ülkelerdeki yıllardır oluşan kozmetik ürün anlayışı artık insanların çözümlerinde yetersiz kaldı. Batının bilimselliğinin yetmediğini gören ülkeler doğunun bitkiselliğine yönelmeye başladı. Türkiye’de Türk ürünlerinin özellikle son yıllarda kozmetik alanında başarılı olmasının nedeni de tam olarak bundan kaynaklanıyor. Türk mühendisleri doğu batı kozmetik sentezini birleştirip bize özgü ürünler formüle etmeyi başardı ve bu ürünler artık bir çok gelişmiş ülkelerde ciddi talep görür hale geldi.